Устойчивость некоторых стационарных нелинейных крупномасштабных систем
Завантаження...
Дата
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Анотація
Для системы линейных уравнений и соответсвующей параметрически возмущенной скалярной функцией
нелинейной системы установлены условия однотипного свойства нулевого решения.
Для системи лінійних рівнянь і відповідної параметрично збуреної скалярною функцією нелінійної системи встановлено умови однотипної властивості нульового розв’язку.
For a system of linear equations and the corresponding nonlinear system parametrically perturbed by a scalar function, the conditions of the single-type property of the zero solution are established.
Для системи лінійних рівнянь і відповідної параметрично збуреної скалярною функцією нелінійної системи встановлено умови однотипної властивості нульового розв’язку.
For a system of linear equations and the corresponding nonlinear system parametrically perturbed by a scalar function, the conditions of the single-type property of the zero solution are established.
Опис
Теми
Математика
Цитування
Устойчивость некоторых стационарных нелинейных крупномасштабных систем / Р.В. Муллажонов, Ш.Н. Абдугаппарова, Ж.В. Мирзаахмедова // Доповіді Національної академії наук України. — 2017. — № 11. — С. 10-15. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.