Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
Завантаження...
Файли
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Інститут математики НАН України
Анотація
Розроблено новий чисельно-аналітичний алгоритм дослідження періодичних розв'язків нелінійних періодичних систем диференціальних рівнянь dx/dt=A(t)x+f(t,x) у критичному випадку. Вивчаються питання існування і наближеної побудови розв'язків, знайдено оцінки збіжності послідовних періодичних наближень.
A new numerical-analytic algorithm for the investigation of periodic solutions of nonlinear periodic systems of differential equations dx/dt = A(t) x+ ƒ(t, x) in the critical case is developed. The problem of the existence of solutions and their approximate construction is studied. Estimates for the convergence of successive periodic approximations are obtained.
A new numerical-analytic algorithm for the investigation of periodic solutions of nonlinear periodic systems of differential equations dx/dt = A(t) x+ ƒ(t, x) in the critical case is developed. The problem of the existence of solutions and their approximate construction is studied. Estimates for the convergence of successive periodic approximations are obtained.
Опис
Теми
Статті
Цитування
Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка / І.І. Король, М.О. Перестюк // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 4. — С. 472–488. — Бібліогр.: 28 назв. — укр.