Дослідження експоненціальної дихотомії лінійних стохастичних систем Іто з випадковими початковими даними за допомогою квадратичних форм

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

Вивчаються умови експоненціальної дихотомії в середньому квадратичному систем лінійних стохастичних систем Ito. Доведено, що достатньою умовою експоненціальної дихотомії є існування квадратичної форми, похідна від якої в силу системи від'ємно означена. Також доведено обернену теорему.
We study conditions for the mean-square exponential dichotomy of linear Itô stochastic systems. We prove that a sufficient condition for exponential dichotomy is the existence of a quadratic form whose derivative along the solutions of a system is negative definite. The converse theorem is also proved.

Опис

Теми

Статті

Цитування

Дослідження експоненціальної дихотомії лінійних стохастичних систем Іто з випадковими початковими даними за допомогою квадратичних форм / А.П. Креневич, О.М. Станжицький // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 4. — С. 543–553. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced