Теоремы существования и несуществования решений задачи Коши для вырожденных параболических уравнений с нелокальным источником
Завантаження...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Інститут математики НАН України
Анотація
Розглядається задача Коші для двічі нєлінійного виродженого параболiчного рівняння з нелокаль-ним джерелом. Припускається, що початкова функція є інтегровною. Встановлюється глобальне за часом існування та неіснування розв'язків задачі.
We consider the Cauchy problem for a doubly nonlinear degenerate parabolic equation with nonlocal source under the assumption that the initial function is integrable. We establish the existence and nonexistence of time-global solutions of the problem.
We consider the Cauchy problem for a doubly nonlinear degenerate parabolic equation with nonlocal source under the assumption that the initial function is integrable. We establish the existence and nonexistence of time-global solutions of the problem.
Опис
Теми
Статті
Цитування
Теоремы существования и несуществования решений задачи Коши для вырожденных параболических уравнений с нелокальным источником / Н.В. Афанасьева, А.Ф. Тедеев // Український математичний журнал. — 2005. — Т. 57, № 11. — С. 1443–1464. — Бібліогр.: 12 назв. — рос.