O силовских подгруппах периодических групп Шункова

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

Вивчається будова силовських 2-підгруп у періодичних групах Шункова з майже шарово скінченними нормалізаторами скінченних нетривіальних підгруп.
We study the structure of Sylow 2-subgroups in Shunkov periodic groups with almost layer-finite normalizers of finite nontrivial subgroups.

Опис

Теми

Статті

Цитування

O силовских подгруппах периодических групп Шункова / В.И. Сенашов // Український математичний журнал. — 2005. — Т. 57, № 11. — С. 1548–1556. — Бібліогр.: 15 назв. — рос.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced