Stabilization of the Cauchy problem for integro-differential equations

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

In the present paper, we obtain a criterion for the stabilization of the Cauchy problem for an integro-differential equation in the class of functions of polynomial growth γ ≥ 0.
Одержано критерій стабілізації задачі Коші для інтегро-диференціального рівняння у класі функцій з поліноміальним зростанням γ ≥ 0.

Опис

Теми

Короткі повідомлення

Цитування

Stabilization of the Cauchy problem for integro-differential equations / E. Kengne, J. Tayou Simo // Український математичний журнал. — 2005. — Т. 57, № 11. — С. 1571–1576. — Бібліогр.: 11 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced