On modified Picard and Gauss—Weierstrass singular integrals
Завантаження...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Інститут математики НАН України
Анотація
We introduce a certain modification of the Picard and Gauss—Weierstrass singular integrals and prove approximation theorems for them.
Введено деяку модифікацію сингулярних інтегралів Пікара та Гаусса - Вейєрштрасса, a також доведено апроксимаційні теореми для цих інтегралів.
Введено деяку модифікацію сингулярних інтегралів Пікара та Гаусса - Вейєрштрасса, a також доведено апроксимаційні теореми для цих інтегралів.
Опис
Теми
Короткі повідомлення
Цитування
On modified Picard and Gauss—Weierstrass singular integrals / L. Rempulska, Z. Walczak // Український математичний журнал. — 2005. — Т. 57, № 11. — С. 1577–1584. — Бібліогр.: 4 назв. — англ.