Notes on the uniqueness and value sharing for meromorphic functions concerning differential polynomials

Завантаження...
Ескіз

Дата

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

We study the problem of uniqueness of meromorphic functions concerning differential polynomials, and obtain some results. These results improve the results obtained earlier by Li [J. Sichuan Univ. (Natural Science Edition), 45, 21–24 (2008)] and Dyavanal [J. Math. Anal. Appl., 374, 335–345 (2011)].
Вивчається проблема єдиності мероморфних Функцій щодо диференціальних поліномів, отримано дєякі результати. Ці результати покращують результати, що отримані раніше в роботах Лі [J. Sichuan Univ. (Natural Science Edition). -2008. - 45. - P. 21 -24] та Д'яванала [J. Math. Anal. and Appl. - 2011. - 374. - P. 335-345].

Опис

Теми

Статті

Цитування

Notes on the uniqueness and value sharing for meromorphic functions concerning differential polynomials / Jin-Dong Li // Український математичний журнал. — 2014. — Т. 66, № 10. — С. 1357–1366. — Бібліогр.: 9 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced