Корректность задач Дирихле и Пуанкаре в многомерной области для волнового уравнения

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

Знайдено багатовимiрну область, у якій однозначно розв'язані зaqaчi Дiрiхле та Пуанкаре для хвильового рівняння.
We determine a many-dimensional domain in which the Dirichlet and Poincaré problems for the wave equation are uniquely solvable.

Опис

Теми

Статті

Цитування

Корректность задач Дирихле и Пуанкаре в многомерной области для волнового уравнения / С.А. Алдашев // Український математичний журнал. — 2014. — Т. 66, № 10. — С. 1414–1419. — Бібліогр.: 15 назв. — рос.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced