Remarks on certain identities with derivations on semiprime rings

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

Let n be a fixed positive integer, let R be a (2n)! -torsion-free semiprime ring, let α be an automorphism or an anti-automorphism of R, and let D₁,D₂:R→R be derivations. We prove the following result: If (D²₁(x) + D₂(x))ⁿ ∘ α(x)ⁿ = 0 holds for all xЄR, then D₁=D₂=0. The same is true if R is a 2-torsion free semiprime ring and F(x) ° β(x) = 0 for all x ∈ R, where F(x)=(D²₁(x) + D₂(x)) ∘ α(x), x ∈ R, and β is any automorphism or antiautomorphism on R.
Припустимо, що n — фіксоване натуральне число, R — (2n)! напівпросте кільцє, вільнє від кручення, α — автоморфізм або антиавтоморфізм на R, а D₁,D₂:R→R — похідні. Доведено наступний результат: якщо (D²₁(x) + D₂(x))ⁿ ∘ α(x)ⁿ = 0 виконується для всіх xЄR, то D₁=D₂=0. Аналогічне твердження справджується, якщо R — 2-напівпросте кільце, вільне від кручення, i F(x)°β(x)=0 для всіх xЄR, де F(x)=(D²₁(x) + D₂(x)) ∘ α(x), x ∈ R, i β — довільний автоморфізм або антиавтоморфізм на R.

Опис

Теми

Короткі повідомлення

Цитування

Remarks on certain identities with derivations on semiprime rings / A. Fosner, N. Baydar, R. Strasek // Український математичний журнал. — 2014. — Т. 66, № 10. — С. 1436–1440. — Бібліогр.: 13 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced