On the quasilinear Poisson equations in the complex plane

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Видавничий дім "Академперіодика" НАН України

Анотація

Опис

Теми

Математика

Цитування

On the quasilinear Poisson equations in the complex plane / V.Ya. Gutlyanskii, O.V. Nesmelova, V.I. Ryazanov // Доповіді Національної академії наук України. — 2020. — № 1. — С. 3-10. — Бібліогр.: 15 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced