Characterization of regular convolutions

Завантаження...
Ескіз

Дата

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

Анотація

In this paper, we present a characterization of regular convolution.

Опис

Теми

Цитування

Characterization of regular convolutions / S. Sagi // Algebra and Discrete Mathematics. — 2018. — Vol. 25, № 1. — С. 147-156. — Бібліогр.: 12 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced