Деякі стохастичні моделі фінансової математики
Завантаження...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
Анотація
The some stochastic differential equetions are considered and the desissions of tem are founded. It’s allow to do presicion an interesting rate on the financial market.
Опис
Теми
Цитування
Деякі стохастичні моделі фінансової математики / Т.В. Пепеляєва // Теорія оптимальних рішень: Зб. наук. пр. — 2007. — № 6. — С. 3-11. — Бібліогр.: 4 назв. — укр.