О структуре графа разложений образующих однородных натуральных арифметических графов

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України

Анотація

The paper is finished investigated of the homogenous natural arithmetic graphs using the generatrixes separation graph. A number of the assertions were proved. Structure of the ones graphs were described and investigated both for even and odd cases.

Опис

Теми

Цитування

О структуре графа разложений образующих однородных натуральных арифметических графов / И.Э. Шулинок // Теорія оптимальних рішень: Зб. наук. пр. — 2007. — № 6. — С. 31-40. — Бібліогр.: 2 назв. — рос.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced