О гамильтоновости арифметических графов
Завантаження...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
Анотація
Исследуются вопросы существования гамильтонова цикла в арифметических графах. Рассматриваются различные разности между двумя наибольшими образующими. Доказываются теоремы о существовании гамильтоновых циклов для разностей, равных 1, 2, 3, 4.
Досліджуються питання існування гамільтонових циклів у арифметичних графів. Розглядаються всілякі різниці між двома найбільшими твірними. Доводяться теореми про існування гамільтонових циклів для різниць, рівних 1, 2, 3, 4.
This paper presents some investigations on existence Hamiltonian circle in arithmetical graphs. It was shown that only various relations between two largest generatricsas can be used for the addressing questions. We proved some new theorems about existence Hamiltonian circles with relations 1, 2, 3, 4.
Досліджуються питання існування гамільтонових циклів у арифметичних графів. Розглядаються всілякі різниці між двома найбільшими твірними. Доводяться теореми про існування гамільтонових циклів для різниць, рівних 1, 2, 3, 4.
This paper presents some investigations on existence Hamiltonian circle in arithmetical graphs. It was shown that only various relations between two largest generatricsas can be used for the addressing questions. We proved some new theorems about existence Hamiltonian circles with relations 1, 2, 3, 4.
Опис
Теми
Цитування
О гамильтоновости арифметических графов / А.Г. Донец // Теорія оптимальних рішень: Зб. наук. пр. — 2013. — № 12. — С. 24-28. — рос.