Умовні симетрії лінійного рівняння стрижня

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Видавничий дім "Академперіодика" НАН України

Анотація

Вивчено умовнi симетрiї (1+1)-вимiрного лiнiйного рiвняння стрижня, що iлюструє нову теорему про лiнiйнi оператори редукцiї лiнiйних диференцiальних рiвнянь з частинними похiдними.
Изучены условные симметрии (1+1)-мерного линейного уравнения стержня, что иллюстрирует новую теорему о линейных операторах редукции линейных дифференциальных уравнений в частных производных.
Conditional symmetries of the (1+1)-dimensional linear rod equation are studied, which illustrates a new theorem on linear reduction operators of linear partial differential equations.

Опис

Теми

Математика

Цитування

Умовні симетрії лінійного рівняння стрижня / В.М. Бойко, Р.О. Попович // Доповiдi Нацiональної академiї наук України. — 2013. — № 9. — С. 7–15. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced