Збіжність у схемі усереднення диференціально-функціональних рівнянь нейтрального типу
Завантаження...
Файли
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Анотація
Розглянуто достатнi умови збiжностi за ймовiрнiстю випадкових процесiв, що описуються диференцiально-функцiональними рiвняннями нейтрального типу з випадковими операторами. Достатнi умови сформульовано в термiнах коефiцiєнтiв вихiдного рiвняння.
Рассмотрены достаточные условия сходимости по вероятности случайных процессов, описываемых дифференциально-функциональными уравнениями нейтрального типа со случайными операторами. Достаточные условия сформулированы в терминах коэффициентов исходного уравнения.
We consider sufficient conditions for the convergence in probability of stochastic processes described by differential-functional equations of neutral type with random operators. The sufficient conditions are formulated in terms of the coefficients of the original equation.
Рассмотрены достаточные условия сходимости по вероятности случайных процессов, описываемых дифференциально-функциональными уравнениями нейтрального типа со случайными операторами. Достаточные условия сформулированы в терминах коэффициентов исходного уравнения.
We consider sufficient conditions for the convergence in probability of stochastic processes described by differential-functional equations of neutral type with random operators. The sufficient conditions are formulated in terms of the coefficients of the original equation.
Опис
Теми
Інформатика та кібернетика
Цитування
Збіжність у схемі усереднення диференціально-функціональних рівнянь нейтрального типу / І.В. Малик // Доповiдi Нацiональної академiї наук України. — 2013. — № 9. — С. 51–56. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.