Spontaneous Magnetization of Quantum XY-chain from Finite Chain Form-factors

Завантаження...
Ескіз

Дата

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Відділення фізики і астрономії НАН України

Анотація

Using the explicit factorized formulas for matrix elements (formfactors) of the spin operators between the eigenvectors of the Hamiltonian of a finite quantum XY-chain in a transverse field, the spontaneous magnetization for σ^x and σ^y is re-derived in a simple way.
Використовуючи факторизованi формули для матричних елементiв (формфакторiв) спiнових операторiв мiж власними векторами гамiльтонiана скiнченного квантового XY-ланцюжка в поперечному полi, дано простий вивiд формули для спонтанної намагнiченостi σ^x та σ^y.

Опис

Теми

Загальні питання теоретичної фізики

Цитування

Spontaneous Magnetization of Quantum XY-chain from Finite Chain Form-factors / N.Z. Iorgov // Укр. фіз. журн. — 2010. — Т. 55, № 1. — С. 116-120. — Бібліогр.: 18 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced