Порядкові оцінки найкращих ортогональних тригонометричних наближень класів згорток періодичних функцій невеликої гладкості
Завантаження...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Інститут математики НАН України
Анотація
Найдены порядковые оценки для наилучших равномерных ортогональных тригонометрических приближений на классах 2π-периодических функций таких, что их (ψ,β)-производные принадлежат единичным шарам пространств Lp,1 ≤ p < ∞.
We obtain order estimates for the best uniform orthogonal trigonometric approximations of 2π-periodic functions whose (ψ, β)-derivatives belong to unit balls in the spaces Lp, 1 ≤ p < ∞
We obtain order estimates for the best uniform orthogonal trigonometric approximations of 2π-periodic functions whose (ψ, β)-derivatives belong to unit balls in the spaces Lp, 1 ≤ p < ∞
Опис
Теми
Статті
Цитування
Порядкові оцінки найкращих ортогональних тригонометричних наближень класів згорток періодичних функцій невеликої гладкості / А.С. Сердюк, Т.А. Степанюк // Український математичний журнал. — 2015. — Т. 67, № 7. — С. 916–936. — Бібліогр.: 17 назв. — укр.