On Fundamental Theorems for Holomorphic Curves on the Annuli

Завантаження...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут математики НАН України

Анотація

We prove some fundamental theorems for holomorphic curves on the annuli crossing a finite set of fixed hyperplanes in the general position in ℙn(ℂ) with ramification.
Доведено дєякі фундаментальні теореми для голоморфних кривих на кільцях, що перетинають скінченну множину фіксованих гіперплощин загального положення в Pn(C) з розгалудженням.

Опис

Теми

Статті

Цитування

On Fundamental Theorems for Holomorphic Curves on the Annuli / H.T. Phuong, N.V. Thin // Український математичний журнал. — 2015. — Т. 67, № 7. — С. 981–994. — Бібліогр.: 11 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced