Обобщение метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений
Завантаження...
Дата
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Анотація
Найдены конструктивные условия разрешимости и итерационная схема построения решений систем
нелинейных вещественных уравнений в случае якобиана постоянного ранга. Полученные результаты
являются обобщением метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений,
число компонент которых не совпадает с числом неизвестных.
Знайдено конструктивні умови розв'язності та ітераційну схему для побудови розв'язків систем нелінійних дійсних рівнянь у випадку якобіана сталого рангу. Отримані результати є узагальненням методу Ньютона—Канторовича для систем нелінійних дійсних рівнянь, розмірність яких не збігається з кількістю невідомих.
Constructive conditions for the solvability and an iterative scheme of finding the solutions of systems of nonlinear real equations in the case of a Jacobian with constant rank are obtained. The results are a generalization of the Newton-Kantorovich method for systems of nonlinear real equations, the number of components of which does not coincide with the number of the unknowns.
Знайдено конструктивні умови розв'язності та ітераційну схему для побудови розв'язків систем нелінійних дійсних рівнянь у випадку якобіана сталого рангу. Отримані результати є узагальненням методу Ньютона—Канторовича для систем нелінійних дійсних рівнянь, розмірність яких не збігається з кількістю невідомих.
Constructive conditions for the solvability and an iterative scheme of finding the solutions of systems of nonlinear real equations in the case of a Jacobian with constant rank are obtained. The results are a generalization of the Newton-Kantorovich method for systems of nonlinear real equations, the number of components of which does not coincide with the number of the unknowns.
Опис
Теми
Математика
Цитування
Обобщение метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений / С.М. Чуйко // Доповіді Національної академії наук України. — 2020. — № 3. — С. 3-9. — Бібліогр.: 14 назв. — рос.