Bilinear approximation of kernels of Volterra equation of the second kind

Завантаження...
Ескіз

Дата

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України

Анотація

Розглядається алгоритм апроксимації функцій двох змінний у вигляді білінійної ряду, а також їх застосування для розв'язання інтегральних рівнянь Вольтерри II-го роду методом вироджених ядер.
This article examine algorithm to approximate function of two variables in the form of a bilinear series and also their application to the solution of Volterra integral equations of the second kind by using method of separate kernels.

Опис

Теми

Цитування

Bilinear approximation of kernels of Volterra equation of the second kind / D.A. Verlan // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2012. — Вип. 7. — С. 43-48. — Бібліогр.: 2 назв. — англ.

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced