Задача о математическом сейфе на матрицах
dc.contributor.author | Якуб, А.Г. | |
dc.contributor.author | Донец, Г.А. | |
dc.date.accessioned | 2015-07-18T17:09:18Z | |
dc.date.available | 2015-07-18T17:09:18Z | |
dc.date.issued | 2013 | |
dc.description.abstract | Рассматривается задача о математическом сейфе, заданная на матрице. Исследуется сейф с однотипными замками. Находятся необходимые условия существования решения задачи для простого числа состояний замков. | uk_UA |
dc.description.abstract | Розглядається задача про математичний сейф, заданий на матриці. Досліджується сейф з однотиповими замками. Знаходяться умови існування розв’язку задачі для простого числа станів замків. | uk_UA |
dc.description.abstract | The task about the mathematical safe, set on a matrix is considered. The safe with the same type of locks is researched. We have found the necessary conditions of the solution of the task for a prime number of states of the lock. | uk_UA |
dc.identifier.citation | Задача о математическом сейфе на матрицах / А.Г. Якуб, Г.А. Донец // Теорія оптимальних рішень: Зб. наук. пр. — 2013. — № 12. — С. 124-130. — Бібліогр.: 3 назв. — рос. | uk_UA |
dc.identifier.issn | XXXX-0013 | |
dc.identifier.udc | 519.8 | |
dc.identifier.uri | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/85054 | |
dc.language.iso | ru | uk_UA |
dc.publisher | Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України | uk_UA |
dc.relation.ispartof | Теорія оптимальних рішень | |
dc.status | published earlier | uk_UA |
dc.title | Задача о математическом сейфе на матрицах | uk_UA |
dc.title.alternative | Задача про математичний сейф на матрицях | uk_UA |
dc.title.alternative | The task about the mathematical safe on matrices | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Файли
Оригінальний контейнер
1 - 1 з 1
Контейнер ліцензії
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 817 B
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: