A sufficient condition for the sum of complemented subspaces to be complemented
dc.contributor.author | Feshchenko, I.S. | |
dc.date.accessioned | 2019-04-07T11:52:24Z | |
dc.date.available | 2019-04-07T11:52:24Z | |
dc.date.issued | 2019 | |
dc.description.abstract | We provide a sufficient condition for the sum of a finite number of complemented subspaces of a Banach space to be complemented. Under this condition, the formula for a projection onto the sum is given. The condition is sharp (in a certain sense). As an application, we provide a sufficient condition for the complementability of the sum of marginal subspaces in L^p. | uk_UA |
dc.description.abstract | Наведено достатню умову для того, щоб сума скінченного числа доповнювальних підпросторів банахового простору була доповнювальною. За цієї умови отримано формулу для проектора на цю суму підпросторів. Ця умова є точною (в певному сенсі). Як застосування наведено достатню умову для доповнювальності суми маргінальних підпросторів у просторі L^p. Ключові слова: сума підпросторів, доповнювальний підпростір, замкнений підпростір, маргінальний підпростір, проектор. | uk_UA |
dc.description.abstract | Приведено достаточное условие для того, чтобы сумма конечного числа дополняемых подпространств банахова пространства была дополняема. При этом условии получена формула для проектора на эту сумму подпространств. Это условие является точным (в определенном смысле). В качестве применения приведено достаточное условие для дополняемости суммы маргинальных подпространств в пространстве L^p. | uk_UA |
dc.description.sponsorship | This research was supported by the project 2017-3M from the Department of Targeted Training of Taras Shevchenko National University of Kyiv at the NAS of Ukraine. | uk_UA |
dc.identifier.citation | A sufficient condition for the sum of complemented subspaces to be complemented / I.S. Feshchenko // Доповіді Національної академії наук України. — 2019. — № 1. — С. 10-15. — Бібліогр.: 13 назв. — англ. | uk_UA |
dc.identifier.issn | 1025-6415 | |
dc.identifier.other | DOI: doi.org/10.15407/dopovidi2019.01.010 | |
dc.identifier.udc | 517.982.22 | |
dc.identifier.uri | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/150462 | |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Видавничий дім "Академперіодика" НАН України | uk_UA |
dc.relation.ispartof | Доповіді НАН України | |
dc.status | published earlier | uk_UA |
dc.subject | Математика | uk_UA |
dc.title | A sufficient condition for the sum of complemented subspaces to be complemented | uk_UA |
dc.title.alternative | Достатня умова для того, щоб сума доповнювальних підпросторів була доповнювальною | uk_UA |
dc.title.alternative | Достаточное условие для того, чтобы сумма дополняемых подпространств была дополняема | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Файли
Оригінальний контейнер
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- 04-Feshchenko.pdf
- Розмір:
- 112.26 KB
- Формат:
- Adobe Portable Document Format
Контейнер ліцензії
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 817 B
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: