Про гіперголоморфні функції просторової змінної
| dc.contributor.author | Герус, О.Ф. | |
| dc.date.accessioned | 2020-02-18T04:29:33Z | |
| dc.date.available | 2020-02-18T04:29:33Z | |
| dc.date.issued | 2011 | |
| dc.description.abstract | Для кватернионно дифференцируемых функций пространственной переменной доказана теорема об интеграле по замкнутой поверхности, являющаяся аналогом теоремы Коши из комплексного анализа. | uk_UA |
| dc.description.abstract | For quaternionic-differentiable functions of a spatial variable, we prove a theorem on an integral over a closed surface. This theorem is an analog of the Cauchy theorem from complex analysis. | uk_UA |
| dc.identifier.citation | Про гіперголоморфні функції просторової змінної / О.Ф. Герус // Український математичний журнал. — 2011. — Т. 63, № 4. — С. 459–465. — Бібліогр.: 12 назв. — укр. | uk_UA |
| dc.identifier.issn | 1027-3190 | |
| dc.identifier.udc | 517.5 | |
| dc.identifier.uri | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/166021 | |
| dc.language.iso | uk | uk_UA |
| dc.publisher | Інститут математики НАН України | uk_UA |
| dc.relation.ispartof | Український математичний журнал | |
| dc.status | published earlier | uk_UA |
| dc.subject | Статті | uk_UA |
| dc.title | Про гіперголоморфні функції просторової змінної | uk_UA |
| dc.title.alternative | On hyperholomorphic functions of the space variable | uk_UA |
| dc.type | Article | uk_UA |
Файли
Оригінальний контейнер
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- 03_Gerus.pdf
- Розмір:
- 262.98 KB
- Формат:
- Adobe Portable Document Format
- Опис:
- Стаття
Контейнер ліцензії
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 817 B
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: