К проблеме полноты максимальных топологических групп
dc.contributor.author | Арнаутов, В.И. | |
dc.contributor.author | Зеленюк, Е.Г. | |
dc.date.accessioned | 2019-06-12T13:24:43Z | |
dc.date.available | 2019-06-12T13:24:43Z | |
dc.date.issued | 1991 | |
dc.description.abstract | В предположении леммы Буса получено отрицательное решение проблемы В. И. Арнаутова: верно ли, что каждую недискретную топологию на группе можно усилить до дискретной полной? | uk_UA |
dc.description.abstract | У припущенні леми Буса отримано негативне рішення проблеми В. І. Арнаутова: чи вірно, що кожну недискретну топологію на групі можна посилити до недискретної повної? | uk_UA |
dc.identifier.citation | К проблеме полноты максимальных топологических групп / В.И. Арнаутов, Е.Г. Зеленюк // Український математичний журнал. — 1991. — Т. 43, № 1. — С. 21–27. — рос. | uk_UA |
dc.identifier.issn | 1027-3190 | |
dc.identifier.udc | 512.546 | |
dc.identifier.uri | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/152621 | |
dc.language.iso | ru | uk_UA |
dc.publisher | Інститут математики НАН України | uk_UA |
dc.relation.ispartof | Український математичний журнал | |
dc.status | published earlier | uk_UA |
dc.subject | Статті | uk_UA |
dc.title | К проблеме полноты максимальных топологических групп | uk_UA |
dc.title.alternative | Completeness of maximal topological groups | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Файли
Оригінальний контейнер
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- 02-Arnautov.pdf
- Розмір:
- 1.34 MB
- Формат:
- Adobe Portable Document Format
- Опис:
- Стаття
Контейнер ліцензії
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 817 B
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: