Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений
dc.contributor.author | Витюк, А.Н. | |
dc.contributor.author | Клименко, С.С. | |
dc.date.accessioned | 2019-06-16T09:02:09Z | |
dc.date.available | 2019-06-16T09:02:09Z | |
dc.date.issued | 1987 | |
dc.identifier.citation | Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений / А.Н. Витюк, С.С. Клименко // Український математичний журнал. — 1987. — Т. 39, № 5. — С. 641–645. — Бібліогр.: 3 назв. — рос. | uk_UA |
dc.identifier.issn | 1027-3190 | |
dc.identifier.uri | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/155085 | |
dc.language.iso | ru | uk_UA |
dc.publisher | Інститут математики НАН України | uk_UA |
dc.relation.ispartof | Український математичний журнал | |
dc.status | published earlier | uk_UA |
dc.subject | Статті | uk_UA |
dc.title | Теорема H. H. Боголюбова для гиперболических дифференциальных включений | uk_UA |
dc.title.alternative | N. N. Bogolyubov's theorem for hyperbolic differential inclusions | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Файли
Оригінальний контейнер
1 - 1 з 1
Контейнер ліцензії
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 817 B
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: