Обобщение метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений
dc.contributor.author | Чуйко, С.М. | |
dc.date.accessioned | 2020-07-13T15:00:19Z | |
dc.date.available | 2020-07-13T15:00:19Z | |
dc.date.issued | 2020 | |
dc.description.abstract | Найдены конструктивные условия разрешимости и итерационная схема построения решений систем нелинейных вещественных уравнений в случае якобиана постоянного ранга. Полученные результаты являются обобщением метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений, число компонент которых не совпадает с числом неизвестных. | uk_UA |
dc.description.abstract | Знайдено конструктивні умови розв'язності та ітераційну схему для побудови розв'язків систем нелінійних дійсних рівнянь у випадку якобіана сталого рангу. Отримані результати є узагальненням методу Ньютона—Канторовича для систем нелінійних дійсних рівнянь, розмірність яких не збігається з кількістю невідомих. | uk_UA |
dc.description.abstract | Constructive conditions for the solvability and an iterative scheme of finding the solutions of systems of nonlinear real equations in the case of a Jacobian with constant rank are obtained. The results are a generalization of the Newton-Kantorovich method for systems of nonlinear real equations, the number of components of which does not coincide with the number of the unknowns. | uk_UA |
dc.description.sponsorship | Работа выполнена при финансовой поддержке Министерства образования и науки Украины (номер государственной регистрации 0118U003390). | uk_UA |
dc.identifier.citation | Обобщение метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений / С.М. Чуйко // Доповіді Національної академії наук України. — 2020. — № 3. — С. 3-9. — Бібліогр.: 14 назв. — рос. | uk_UA |
dc.identifier.issn | 1025-6415 | |
dc.identifier.other | DOI: doi.org/10.15407/dopovidi2020.03.003 | |
dc.identifier.udc | 517.9 | |
dc.identifier.uri | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/170389 | |
dc.language.iso | ru | uk_UA |
dc.publisher | Видавничий дім "Академперіодика" НАН України | uk_UA |
dc.relation.ispartof | Доповіді НАН України | |
dc.status | published earlier | uk_UA |
dc.subject | Математика | uk_UA |
dc.title | Обобщение метода Ньютона—Канторовича для систем нелинейных вещественных уравнений | uk_UA |
dc.title.alternative | Узагальнення методу Ньютона—Канторовича для систем нелінійних дійсних рівнянь | uk_UA |
dc.title.alternative | A generalization of the Newton-Kantorovich method for systems of nonlinear real equations | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Файли
Оригінальний контейнер
1 - 1 з 1
Контейнер ліцензії
1 - 1 з 1
Завантаження...
- Назва:
- license.txt
- Розмір:
- 817 B
- Формат:
- Item-specific license agreed upon to submission
- Опис: