О гамильтоновости арифметических графов

dc.contributor.authorДонец, А.Г.
dc.date.accessioned2015-07-18T16:30:49Z
dc.date.available2015-07-18T16:30:49Z
dc.date.issued2013
dc.description.abstractИсследуются вопросы существования гамильтонова цикла в арифметических графах. Рассматриваются различные разности между двумя наибольшими образующими. Доказываются теоремы о существовании гамильтоновых циклов для разностей, равных 1, 2, 3, 4.uk_UA
dc.description.abstractДосліджуються питання існування гамільтонових циклів у арифметичних графів. Розглядаються всілякі різниці між двома найбільшими твірними. Доводяться теореми про існування гамільтонових циклів для різниць, рівних 1, 2, 3, 4.uk_UA
dc.description.abstractThis paper presents some investigations on existence Hamiltonian circle in arithmetical graphs. It was shown that only various relations between two largest generatricsas can be used for the addressing questions. We proved some new theorems about existence Hamiltonian circles with relations 1, 2, 3, 4.
dc.identifier.citationО гамильтоновости арифметических графов / А.Г. Донец // Теорія оптимальних рішень: Зб. наук. пр. — 2013. — № 12. — С. 24-28. — рос.uk_UA
dc.identifier.issnXXXX-0013
dc.identifier.udc519.8
dc.identifier.urihttps://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/85037
dc.language.isoruuk_UA
dc.publisherІнститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН Україниuk_UA
dc.relation.ispartofТеорія оптимальних рішень
dc.statuspublished earlieruk_UA
dc.titleО гамильтоновости арифметических графовuk_UA
dc.title.alternativeПро гамільтоновість арифметичних графівuk_UA
dc.title.alternativeWhether arithmetical graphs are Hamiltonianuk_UA
dc.typeArticleuk_UA

Файли

Оригінальний контейнер

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
04-Donets.pdf
Розмір:
127.98 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Контейнер ліцензії

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
817 B
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: