Границы периодов периодических решений обыкновенных дифференциальных уравнений

dc.contributor.authorИгнатьев, А.О.
dc.date.accessioned2020-02-17T11:00:09Z
dc.date.available2020-02-17T11:00:09Z
dc.date.issued2015
dc.description.abstractРозглядається неавтономна система звичайних диференціальних рівнянь. Припускається, що ця система має періодичний розв'язок. Метою цієї статті є встановлення оцінки знизу значення періоду цього розв'язку.uk_UA
dc.description.abstractWe consider a nonautonomous system of ordinary differential equations. It is supposed that this system has a periodic solution. We establish the lower bound for the period of this solution.uk_UA
dc.identifier.citationГраницы периодов периодических решений обыкновенных дифференциальных уравнений / А.О. Игнатьев // Український математичний журнал. — 2015. — Т. 67, № 11. — С. 1569–1573. — Бібліогр.: 10 назв. — рос.uk_UA
dc.identifier.issn1027-3190
dc.identifier.udc517.9
dc.identifier.urihttps://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/165916
dc.language.isoruuk_UA
dc.publisherІнститут математики НАН Україниuk_UA
dc.relation.ispartofУкраїнський математичний журнал
dc.statuspublished earlieruk_UA
dc.subjectКороткі повідомленняuk_UA
dc.titleГраницы периодов периодических решений обыкновенных дифференциальных уравненийuk_UA
dc.title.alternativeBounds for the Periods of Periodic Solutions of Ordinary Differential Equationsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA

Файли

Оригінальний контейнер

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
12-Ignat’ev.pdf
Розмір:
170.61 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Контейнер ліцензії

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
817 B
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: