Экономико-математические модели задачи распределения потоков в многопродуктовой коммуникационной сети

dc.contributor.authorВасянин, В.А.
dc.contributor.authorТрофимчук, А.Н.
dc.contributor.authorУшакова, Л.П.
dc.date.accessioned2018-04-04T17:37:20Z
dc.date.available2018-04-04T17:37:20Z
dc.date.issued2016
dc.description.abstractВ работе рассматриваются формулировки задач оптимизации распределения потоков с нелинейными функциями затрат и построением маршрутов транспортировки потоков и с заданными тарифами на дугах и в узлах на транспортировку и обработку потоков в многопродуктовой коммуникационной сети. Доказано, что задача с тарифами в сетевой постановке может быть за полиномиальное время преобразована к задаче целочисленного линейного программирования с блочной структурой и связывающими ограничениями. Отмечаются особенности решения преобразованной задачи при использовании известных методов целочисленного программирования и пакетов прикладных программ.uk_UA
dc.description.abstractУ роботі розглядаються формулювання задач оптимізації розподілу потоків з нелінійними функціями витрат і побудовою маршрутів транспортування потоків і з заданими тарифами на дугах і у вузлах на транспортування та обробку потоків в багатопродуктовій комунікаційній мережі. Доведено, що задача з тарифами в мережевій постановці може бути за поліноміальний час перетворена до задачі цілочисельного лінійного програмування з блочною структурою і зв'язуючими обмеженнями. Відзначаються особливості розв’язання перетвореної задачі при використанні відомих методів цілочисельного програмування і пакетів прикладних програм.uk_UA
dc.description.abstractThe paper deals with the formulation of optimization problems of distribution flows with nonlinear functions of cost and building of transportation routes and with predetermined tariffs on the arcs and in nodes on the transportation and processing flows in multicommodity of communications network. It is proved, that the problem with tariffs in a networked formulation can be transformed at the polynomial time to a problem of integer linear programming with the block structure and binding constraints. Are noted the features of the solution of the transformed problem by using known methods of integer programming and application packages.uk_UA
dc.identifier.citationЭкономико-математические модели задачи распределения потоков в многопродуктовой коммуникационной сети / В.А. Васянин, А.Н. Трофимчук, Л.П. Ушакова // Математичне моделювання в економіці. — 2016. — № 2(6). — С. 5-21. — Бібліогр.: 12 назв. — рос.uk_UA
dc.identifier.issn2409-8876
dc.identifier.udc519.854.3
dc.identifier.urihttps://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/131848
dc.language.isoruuk_UA
dc.publisherІнститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН Україниuk_UA
dc.relation.ispartofМатематичне моделювання в економіці
dc.statuspublished earlieruk_UA
dc.subjectІнформаційні технології в економіціuk_UA
dc.titleЭкономико-математические модели задачи распределения потоков в многопродуктовой коммуникационной сетиuk_UA
dc.title.alternativeЕкономіко-математичні моделі задачі розподілу потоків в багатопродуктовій комунікаційній мережіuk_UA
dc.title.alternativeEconomic-mathematical models of flows distribution problem in multicommodity communication networkuk_UA
dc.typeArticleuk_UA

Файли

Оригінальний контейнер

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
01-Vasyanin.pdf
Розмір:
231.5 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Контейнер ліцензії

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
817 B
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: