New minimization method of logical functions in polynomial set-theoretical format. 1. Generalized rules of conjuncterms simplification

dc.contributor.authorRytsar, B.Ye.
dc.date.accessioned2015-10-14T11:14:22Z
dc.date.available2015-10-14T11:14:22Z
dc.date.issued2015
dc.description.abstractA generalized simplify rules of conjuncterms in polynomial set-theoretical format is considered. These rules are based on the proposed theorems for different initial transform condition of pair conjuncterms where hamming distance between them can be arbitrary. These rules may be useful to minimize in polynomial set-theoretical format of arbitrary logic functions of n variables. Advantages of the proposed rules are illustrated by the examples.uk_UA
dc.description.abstractРассмотрены обобщенные правила упрощения конъюнктермов в полиномиальном теоретико-множественном формате, основанные на предложенных теоремах для разных начальных условий преобразования пары конъюнктермов, хеммингово расстояние между которыми может быть произвольным. Упомянутые правила могут быть полезными для минимизации в полиномиальном теоретико-множественном формате произвольных логических функций от n переменных. Преимущества предложенных правил проиллюстрированы примерами.uk_UA
dc.description.abstractРозглянуто узагальнені правила спрощення кон’юнктермів у поліноміальному теоретико-множинному форматі, які ґрунтуються на запропонованих теоремах для різних початкових умов перетворення пари кон’юнктермів, геммінгова відстань між якими може бути довільна. Зазначені правила можуть бути корисні для мінімізації у поліноміальному теоретико-множинному форматі довільних логічних функцій від n змінних. Переваги запропонованих правил проілюстровано прикладами.uk_UA
dc.identifier.citationNew minimization method of logical functions in polynomial set-theoretical format. 1. Generalized rules of conjuncterms simplification / B.Ye. 04-Rytsar // Управляющие системы и машины. — 2015. — № 2. — С. 39–57. — Бібліогр.: 33 назв. — англ.uk_UA
dc.identifier.issn0130-5395
dc.identifier.udc519.718
dc.identifier.urihttps://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/87194
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherМіжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН та МОН Україниuk_UA
dc.relation.ispartofУправляющие системы и машины
dc.statuspublished earlieruk_UA
dc.subjectНовые методы в информатикеuk_UA
dc.titleNew minimization method of logical functions in polynomial set-theoretical format. 1. Generalized rules of conjuncterms simplificationuk_UA
dc.title.alternativeНовый метод минимизации логических функций в полиномиальном теоретико-множественном формате. 1. Обобщенные теоретико-множественные правила упрощения конъюнктермовuk_UA
dc.title.alternativeНовий метод мінімізації логікових функцій у поліноміальному теоретико-множинному форматі. 1. Узагальнені теоретико-множинні правила спрощення кон’юнктермівuk_UA
dc.typeArticleuk_UA

Файли

Оригінальний контейнер

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
04-Rytsar.pdf
Розмір:
557.04 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Контейнер ліцензії

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
817 B
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: