Об интерполяционном приближении дифференцируемых операторов в гильбертовом пространстве

dc.contributor.authorПоповичева, Т.Н.
dc.contributor.authorХлобыстов, В.В.
dc.date.accessioned2020-02-11T12:12:00Z
dc.date.available2020-02-11T12:12:00Z
dc.date.issued2006
dc.description.abstractУ гільбертовому просторі побудовано інтерполяційне наближення полінома Тейлора для диференційовних операторів. За допомогою цього наближення отримано оцінки точності для аналітичних операторів, які підсилюють відомі раніше результати, та операторів, що мають скінченну кількість похідних Фреше.uk_UA
dc.description.abstractIn a Hilbert space, we construct an interpolation approximation of the Taylor polynomial for differentiable operators. By using this approximation, we obtain estimates of accuracy for analytic operators that strengthen previously known results and for operators containing finitely many Fréchet derivatives.uk_UA
dc.identifier.citationОб интерполяционном приближении дифференцируемых операторов в гильбертовом пространстве / Т.Н. Поповичева, В.В. Хлобыстов // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 4. — С. 554–563. — Бібліогр.: 12 назв. — рос.uk_UA
dc.identifier.issn1027-3190
dc.identifier.udc517.988
dc.identifier.urihttps://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/164997
dc.language.isoruuk_UA
dc.publisherІнститут математики НАН Україниuk_UA
dc.relation.ispartofУкраїнський математичний журнал
dc.statuspublished earlieruk_UA
dc.subjectСтаттіuk_UA
dc.titleОб интерполяционном приближении дифференцируемых операторов в гильбертовом пространствеuk_UA
dc.title.alternativeOn interpolation approximation of differentiable operators in a Hilbert spaceuk_UA
dc.typeArticleuk_UA

Файли

Оригінальний контейнер

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
09-Popovicheva.pdf
Розмір:
172.49 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format

Контейнер ліцензії

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
817 B
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: